İki Usta Analist 6 Altcoin İsmi Verdi: Ralli İçin Uygun Adaylar!

Kripto para piyasası Bitcoin’in 50 bin doların üzerine uzanan rallisiyle moral buldu. Analistler, lider kripto para ve altcoin’ler için daha fazlasının geleceğini tahmin ediyor. Geniş takipçi kitlesine sahip iki kripto analisti ayı piyasasının geride kaldığından emin. Bu bağlamda analistler, yükseliş beklediği 6 altcoin paylaştı.

Inmortal, 4 altcoin için yükseliş bekliyor: ETH, SOL, AVAX ve BEAM

Kriptokoin.com’dan takip ettiğiniz üzere, piyasa bu hafta güçlü bir performans sergiledi. Bunun devamının gelip gelmeyeceği belirsiz. Bununla birlikte analistler, sonraki hamle için şimdi pozisyonlarını gözden geçiriyor. Inmortal Crpto takma adlı analist, lider altcoin Ethereum (ETH)’nin son birkaç ay içinde birkaç kez 2.000 dolar seviyesinin altını yeniden test ettikten sonra bir ticaret aralığından ikna edici bir şekilde çıktığını söylüyor. Bu bağlamda analist, “Uyan tatlım, ayı piyasası birikimi sona erdi.” diyor.

Kaynak: Inmortal

Analist, daha sonra Ethereum rakipleri Solana (SOL) ve Avalanche’a (AVAX) bakıyor. Inmortal, bu tokenler arasında bir fiyat korelasyonu olduğunu söylüyor. Buradan hareketle, her iki token üzerinde de yükseliş hissini ifade ediyor. Bu bağlamda analist, “SOL pompalanırsa AVAX da onu takip edecektir. Kas hafızası.” diyor.

Analist ayrıca açık kaynaklı oyun Blockchain’i Beam’de (BEAM) de yükselişte. Inmortal, “Belirsiz miktarda BEAM’im yükseldi.” diyor. Grafiğine göre analist, BEAM’in 0,0170 dolar civarında bir işlem aralığının dibinden sıçradıktan sonra yükseliş trendinde olduğunu öne sürüyor.

Kaynak: Inmortal

Altcoin Sherpa: DYM, biraz irtifa kaybettikten sonra uçacak!

Bir başka yerde Altcoin Sherpa takma adlı analist, modüler Blockchain Dymension’ın (DYM) yerel tokeninin bir geri çekilmenin ardından yakında daha yüksek seviyeleri tekrar ziyaret edeceğini söylüyor. Bu bağlamda analist, şu açıklamayı yapıyor:

DYM: bunların hepsini dün kapattım, şu anda kar almaycağım. Hala biraz dalgalı ve BTC’nin bulunduğu yerin büyük bir hayranı değil. Hala daha da yükselebileceğini düşünüyorum ama şimdilik sabırlı olacağım.

Kaynak: Altcoin Sherpa

Grafiğine göre analist, DYM’nin 7,05 dolar seviyesini destek olarak tuttuğunu belirtiyor. Ayrıca, Fibonacci geri çekilme seviyelerine dayanarak 7,39 dolara yükseleceğini öne sürüyor. Bu arada Dymension, 6 Şubat’taki 3,54 dolarlık düşük seviyesinden %100’ün üzerinde bir kazanç elde etti.

Analiste göre SUI güçlü duruyor!

Altcoin Sherpa, katman-1 Blockchain Sui Network‘ün (SUI) mevcut değerinden %10’dan fazla artacağını öngörüyor. Analist, “SUI: Bu eninde sonunda 2 dolara ulaşacak. Bu konuda oldukça güçlü hissediyorum. Düşük zaman dilimleri hala oldukça güçlü duruyor. Ayrıca, farklı türlerde konsolidasyon modelleri olduğunu unutmamak önemli.” diyor. Grafiğine göre analist, birkaç üstel hareketli ortalama (EMA) yükselmeye devam ettikçe SUI’nin yükseliş trendinde kaldığını öne sürüyor.

Kaynak: Altcoin Sherpa

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x